HAKKIMIZDA

Mobilya Sektöründe Uluslararası Değere Sahip, Yenilikçi Ve Global Bir Dünya Markası Olmayı Hedefliyoruz

“Mobilya sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma” vizyonu ile 2015 yılında kurulan YUYA mobilya, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile alanında sayılı firmalardan biri haline gelmiştir.

Ürünleriyle, bugüne kadar yaklaşık 50 bin ailenin evine giren Yuya Mobilya, birlikte çalıştığı tedarikçilerine, özgün, modern, kaliteli ve trend tasarımlar ürettirerek, Türkiye’nin her yerinde servis, montaj ve satış sonrası hizmet güvencesiyle, müşterileri ile buluşturmaktadır. İstanbul’un Avrupa yakasında mağazaları ile hizmet veren Yuya Mobilya, Türkiye’nin ilk ve en büyük internet mobilya mağazası yuyamobilya.com üzerinden de dünyanın her noktasına ürün satışı gerçekleştirmektedir. Müşterilerinden aldığı güç ile yarınlara umutla bakan Yuya Mobilya her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.

KALİTE POLİTİKASI

Dünyanın neresinde olursanız olun www.yuyamobilya.com adresine girerek ihtiyacınız olan mobilya ve dekorasyon ürünlerini sipariş verebilir, kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz. Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, İstanbul içerisine ertesi gününde diğer illere ise en geç 7 iş gününde teslim ediyoruz. Türkiye’nin en büyük e-mobilya mağazası yuyamobilya.com ‘dan sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut olmasa bile İstanbul içerisine istediğiniz mobilyanın üretimi ve adresinize teslimini 6 ile 8 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul dışında bir adrese teslimat yapılmasını istediğinizde 10 ile 15 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz. Yurt dışından gelen siparişleri ise 30 ila 45 iş gününde teslim ediyoruz. yuyamobilya.com ‘dan satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeki “Sipariş Takip” bölümünden yapabilirsiniz. Bu arada müşteri temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden maille ve telefonla sizi bilgilendiriyor.

100.000

'in Üzerinde Teslimat

1.8M

Mutlu Ev

20+ Yıllık

Mağaza Tecrübesi

2.64M ₺

2020 Yılı Müşterilerimizin Kazançları

25 Yıldır Sektörde Olmanın Gururu ile

Ocak 2004
İlk büyüme yılımız olan 2004 yılında 2 adet mağazamızı devreye soktuk.
Mayıs 2006
İkinci şubemiz ile beraber 1 adet büyük depomuz ile toptan satış hizmet vermeye başladık.
Aralık 2008
Şube sayımızı 2 katına çıkararak, 4 adet şubemiz ile perakende satışımızı arttırdık
Şubat 2012
Var olan şubelerimize bir diğerini ekleyerek en büyük mağazamızı (2000 m2) İstanbul Beylikdüzünde açtık
Eylül 2015
Büyük mağaza sayımızı 3 katına çıkararak toplamda 7 adet şubemiz ile hizmetinize girdik
Temmuz 2017
35 araçlık nakliye filosunu sistemimize dahil ederek kendi nakliye ağımızı kurduk
Temmuz 2021
Geniş nakliye filomuza artı olarak geniş çapda yeni lıjistik anlaşmalarına imza atarak Online Satış sitemiz ile Türkiye 'nin heryerine 2 Adet Büyük depomuz ile gönderime başladık.

Main Menu